قوانین فروشگاه اینترنتی امپراطور

توجه داشته باشید قبل از ثبت سفارش حتما رویه استرداد کالا را مطالعه نمایید.

قوانین ارسال بار:

فروشگاه اینترنتی  امپراطور جهت رفاه حال مشتریان ساکن تهران ، علاوه بر امکان ارسال معمولی کلا  طی یک روز کاری، امکان ارسال اکسپرس کالا  در کمتر از 3 ساعت را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است. بر این اساس مشتریانی که به هر دلیلی تمایل به دریافت سفارش خود بصورت فوری دارند، می توانند با انتخاب این گزینه ( اکسپرس) ، سفارش خود را در کمتر از 3 ساعت آدرس مد نظر تحویل بگیرند .

توجه: مشتریان در هنگام ثبت سفارش باید سعی کنند اطلاعات تکمیلی خود را با دقت و به درستی وارد نمایند، در غیر اینصورت مسئولیت بروز هر گونه اشتباه و ضرر و زیان احتمالی بر عهده ایشان می باشد. قبل از ثبت سفارش رویه ارسال کالا را مطالعه کنید

 لازم به ذکر است هزینه ارسال پیک فوری برای شهر تهران به عهد خود مشتری می باشد.

 

 روشهای ارسال سفارش :

  1. سفارشات در شهر تهران توسط پیک،پست و تیپاکس ارسال می گردد و مشتریان می توانند از بین روش ارسال موجود، یکی را انتخاب نمایند.
  2. در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها ، توسط شرکت پست _ تیپاکس ارسال می گردد می گردد. هزینه ارسال از طریق پست سایت هنگام خرید از مشتری دریافت می شود و هزینه ارسال با تیپاکس در زمان تحویل در مقصد از مشتری دریافت می شود.

مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد

 

تبصره: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست و تیپاکس انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا تیپاکس و درج کد پیگیری در سایت برای مشتری می باشد. در این موارد مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

 

 مدت زمان تحویل سفارش ها:

سفارش های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران در روش ارسال اکسپرس در کمتر از 3 ساعت می باشد.

توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 تا 3 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

 

سفارش های ارسال شده توسط پست و تیپاکس:

سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا تیپاکس ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 11 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا تیپاکس خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و تیپاکس نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 1 تا 3 روز کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.

 

 امکان خطا در قیمت های سایت:

فروشگاه امپراطور همواره سعی می نماید که قیمتهای کالاها را به درستی و با حداقل خطا در سایت وارد نماید. اما از آنجائیکه این قیمتها توسط کارشناسان و اپراتورها وارد سایت می گردند، همواره امکان خطای انسانی در ورود اطلاعات وجود خواهد داشت. لذا در مواقعی که این قیمتها به اشتباه وارد سایت شده باشند هیچگونه تعهدی برای فروشگاه برای فروش کالا به همان قیمت اشتباه ایجاد نخواهد نمود

در این موارد حتی چنانچه بر اساس قیمت اشتباه، کالا برای مشتری فاکتور و ارسال گردد، مشتری موظف است در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج نکرده باشد یا آن را عودت نماید و یا ما به التفاوت وجه را واریز نماید و در صورتیکه کالا را از بسته بندی خارج کرده باشد، موظف است ما به التفاوت وجه را به حساب فروشگاه واریز نماید. مشتری با قبول قوانین سایت حق هر گونه اعتراض در این موارد را از خود سلب می نماید.

توجه: ملاک درج قیمت اشتباه در سایت، تفاوت بیش از 10 درصد قیمت سایت و قیمت عرف بازار می باشد.

 

امکان ارسال کالای اشتباه:

فروشگاه همواره سعی می نماید دقیقا کالای سفارش داده شده توسط مشتری را برای ایشان ارسال نماید؛ اما به دلیل حجم بالای سفارشات و امکان خطای سیستمی یا انسانی، در موارد معدود ممکن است کالای اشتباهی برای مشتری ارسال گردد. در این موارد همانطور که در بند 1 ماده 8 به صراحت اعلام گردیده، مشتریان موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. حال چنانچه مشتری بدون چک کردن کالا را تحویل و از بسته بندی و پلمپ اولیه خارج نموده باشد، در صورتیکه قیمت کالای تحویل گرفته شده بیشتر از کالای سفارش داده شده باشد، موظف است مابه التفاوت وجه را حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع، به حساب فروشگاه واریز نماید، در غیر اینصورت فروشگاه حق خواهد داشت نسبت به پیگیری از طریق مراجع قضایی ذیصلاح اقدام و در اینصورت کلیه خسارات، هزینه های دادرسی و حق الوکاله بر عهده مشتری خواهد بود. اما در صورتیکه کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری ارزان تر از کالای سفارش داده شده باشد، فروشگاه موظف است حداکثر 48 ساعت پس از اطلاع، مابه التفاوت را به حساب مشتری واریز نماید، 

 

 اختیارات فروشگاه:

  1. فروشگاه همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید
  2. فروشگاه در هر زمانی اختیار را دارد که بنا به مصالح خود، ارائه سرویس به مشتریان و برقراری ارتباط با آنان را متوقف و نسبت به تغییر یا حذف کلیه مطالب یا خدمات خویش اقدام نماید

 

به استحضار مشتریان محترم میرساند در صورت هرگونه ایراد و نقص فنی تا 7 روز پس از دریافت کالا مهلت دارند  مراتب را به اطلاع کارشناسان واحد فنی رسانده و با هماهنگی ایشان اقدام به عودت کالا نمایند.توجه داشته باشید که اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست و خطای کاربری ایجاد شده باشد تحت پوشش موارد فوق قرار نمی گیرد.این ایرادات عبارتند از: اشکالات ایجاد شده در اثر حمل و نقل، نصب و راه اندازی، تنظیمات دستگاه، استفاده در شرایطی غیر از دستورالعمل کارخانه سازنده و یا موارد مشابه ، تغییر در شکل ظاهری دستگاه و بسته بندی جزء خطاهای کاربری محسوب می شوند.

 

استفاده از محتوای فروشگاه اینترنتی امپراطور برای مقاصد غیرتجاری صرفاً با ذکر نام امپراطور به عنوان منبع بلامانع می باشد.کلیه حقوق متعلق به برند امپراطور می باشد.

منو