رویه بازگرداندن کالا

به استحضار مشتریان محترم میرساند که تمامی محصولات موجود در فروشگاه امپراطور دارای مهلت تست 7 روزه می باشد.

 

محصولاتی از قبیل کنسول بازی،بازی ویدیویی،گلس محافظ صفحه،کاور و کیف کلاسوری گوشی و محصولات بهداشتی دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشند و قابل مرجوع کردند نمی باشند.اگر بسته ای با شرایط غیر از پلمپ و یا جعبه آسیب دیده به دست شما برسد به محض تحویل گرفتن از پست قبل از باز کردن محصول با فروشگاه تماس بگیرید در غیر این صورت ضمانت محصول به پایان می رسد.

صحت سلامت بسته بندی کالا قبل از ارسال توسط فروشگاه بررسی می شود و در صورتی کالایی آسیب دیده را تحویل بگیرید طی ۲۴ ساعت به بخش پشتیبانی اطلاع دهید در غیر این صورت تحویل گرفتن کالا با بسته بندی آسیب دیده مسئولیت با مشتری می باشد.

باتری ها موجود در فروشگاه 3 ماه گارانتی(به جز باد کردگی) دارد.

مهلت تست 7 روزه:

مهلت تست 7 روزه بدین معنا می باشد که فروشگاه باید کالای سالم را برای شما ارسال کند و در صورتی که کالا به دست مشتری رسید و کالا مشکل فنی داشت باید تا 7 روز بعد از تحویل کالا این مورد به کارشناسان فروشگاه اعلام کنید تا برای بازگشت کالا شما را رهنمایی کنند.

در صورتی که 7 روز از زمان تحویل کالا بگذرد و این مورد را به کارشناسان فروشگاه اطلاع ندهید مهلت تست 7 روزه از بین می رود و امکان برگشت کالا رو ندارید.

مهلت تست 7 روزه از زمان تحویل کالا به شما محاسبه می شود.

توجه داشته باشید که اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست و خطای کاربری ایجاد شده باشد تحت پوشش موارد فوق قرار نمی گیرد.این ایرادات عبارتند از: اشکالات ایجاد شده در اثر حمل و نقل، نصب و راه اندازی، تنظیمات دستگاه، استفاده در شرایطی غیر از دستورالعمل کارخانه سازنده و یا موارد مشابه ، تغییر در شکل ظاهری دستگاه و بسته بندی جزء خطاهای کاربری محسوب می شوند.

در نظر داشته باشید برای مرجوع کردن کالا وجود جعبه کالا الزامی می باشد در غیر این صورت کالا مرجوع نمی شود.

گارانتی:

محصولاتی که دارای گارانتی شرکت می باشند در صورت بروز مشکل در محصول فروشگاه امپراطور مسئولیتی در قبال محصول ندارد و باید با شرکت گارانتی کننده محصول تماس گرفته شود.

محصولاتی که دارای گارانتی 6 ماهه فروشگاه امپراطور می باشند آب خوردگی،ضربه،کشیدگی و اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست و خطای کاربری ایجاد شده باشد تحت پوشش گارانتی نمی باشد محصولاتی از قبیل هولدر وایرلس شکستگی هولدر شامل گارانتی نمی باشد و فقط مشکلات شارژ شامل گارانتی می باشد مخدوش و کنده شدن هولگرام باعث ابطال گارانتی می شود برای استفاده از گارانتی وجود جعبه و تمام اقلام همراه محصول الزامی می باشد بعد از گذشت 6 ماه از زمان سفارش محصول از فروشگاه امپراطور گارانتی محصول به پایان می رسد تنها محصولاتی که در سایت قید شده گارانتی 6 ماهه فروشگاه امپراطور را دارد و هولگرام گارانتی روی بسته بندی محصول درج شده باشد شامل گارانتی می باشد.

رویه مرجوع کردن کالا:

1.در صورتی که محصول خراب به دست شما رسید به با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاع بدهید تا شما را راهنمایی کنند.

2.کالا را برای فروشگاه ارسال کنید تا کارشناسان فروشگاه کالا رو بررسی کنند.

3.بررسی کالا 3 الی 5 روز کاری زمان می برد بعد از این زمان کارشناسان با شما تماس می گیرند.

4.از ارسال کالا بدون هماهنگی با  فروشگاه امپراطور جدا خودداری نمایید.

بازگشت وجه:

در صورتی که مشکل کالا تایید شد با هماهنگی شما کالای سالم برای شما ارسال می گردد و یا تمام مبلغ برای شما طی 2 روز کاری واریز می گردد.

هزینه ارسال کالا به امپراطور:

تمامی کالا ها باید با پست برای فروشگاه ارسال گردد.

توجه داشته باشد هزینه برگشت دادن کالا به غیر از پست بر عهده مشتری می باشد و فروشگاه تعهدی در قبال سایر هزینه ها ندارد.

1. اگر مشکل کالا توسط کارشناسان تایید شود:هزینه ارسال با مشتری می باشد.و در صورت تایید مشکل کالا فروشگاه تمام هزینه مربوط به مرجوعی کالا را برای شما واریز می گردد(اگر کالا با پست ارسال شود فاکتور پست باید داخل جعبه همراه با کالا ارسال شود تا پول واریز گردد)

2.اگر مشکل کالا توسط کارشناسان تایید نشود:تمام هزینه ارسال کالا به فروشگاه امپراطور و بازگشت کالا به مشتری برعهده مشتری می باشد.

 

تنها در صورت خراب بودن کالا امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد.امکان مرجوع کردن کالای سالم به هر دلیل وجود ندارد.

منو